Spotkanie z komendantem straży miejskiej

Zajęcia kulinarne- Pierniczki na choinkę

Warsztaty bożonarodzeniowe

Konkurs ,,Moje wakacje”

Wizyta krawcowej

Wyjazd do Biłgoraja

Wycieczka do Zwierzyńca

Dzień Chłopaka w przedszkolu

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i Dziadkowi naszej koleżanki Kornelki Marzec za uzupełnienie nowym piaskiem naszej szkolnej piaskownicy. Przedszkolakom  zabawa w piasku sprawia wiele radości i frajdy w tworzeniu wspaniałych budowli, tuneli i wyrabianiu piaskowych babek, rozwijając wyobraźnie i kreatywność naszych dzieci.

„Cała Polska Czyta Dzieciom”

„ Śniadanie Daje Moc"

"Najciekawsze wykorzystanie darów jesieni"

„Senior jak dąb”

PRZEDSZKOLAKI Z GRUPY 6-LATKÓW REALIZUJĄC JEDNO Z ZADAŃ  PROGRAMU WYCHOWAWCZEGO O NIESIENIU POMOCY  POTRZEBUJĄCYM  WZIĘŁY CZYNNY UDZIAŁ W ZBIÓRCE PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK DLA HOSPICJUM MAŁEGO KSIĘCIA W LUBLINIE.  DZIECI WRAZ Z WYCHOWAWCZĄ PRZYNIEŚLI WSZYSTKIE NAGROMADZONE W DOMU NAKRĘTKI I PO KRÓTKIEJ POGADANCE NA TEMAT CELU ZBIÓRKI I JEJ SŁUSZNOŚCI WSPÓLNIE POSZLIŚMY ABY WYPEŁNIĆ KOSZ ZBIÓRKI , KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KORYTARZY SZKOLNYM. NIESIENIE POMOCY INNYM SPRAWIŁO PRZEDSZKOLAKOM WIELE RADOŚCI I TERAZ SUKCESYWNIE NASZ KOSZ JEST DOPEŁNIANY.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ RODZICOM ZA PIELĘGNOWANIE W DZIECIACH OBOWIĄZKU NIESIENIA POMOCY POTRZEBUJĄCYM I WSPÓLNE PRZYNOSZENIE NAKRĘTEK.

PASOWANIE PRZEDSZKOLAKA 2016

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU 2016